09 sierpnia 2019

II ANDRZEJOWSKI PARAFIALNY RAJD ROWEROWY
"SPORT TO ZDROWIE W ANDRZEJOWIE"

18 sierpnia organizowany jest II Parafialny Rajd Rowerowy – "Sport to zdrowie w Andrzejowie."

Zbiórka uczestników w dniu 18 sierpnia 2019 r. o godz. 11.40 na parkingu przy Kościele parafialnym w Andrzejowie. Wyjazd o godz. 12.00.

Zakończenie rajdu na placu przy Szkole Podstawowej w Andrzejowie ok. godz. 17.00.

TRASA RAJDU : Andrzejów – Godziszów – Branew – Branewka – Krzemień Pierwszy – Krzemień Drugi – Flisy – Szklarnia – Janów Lubelski (ulice: Bohaterów Porytowego Wzgórza – Objazdowa/Beliny Prażmowskiego – Wojska Polskiego – Przyborowie – Różana – Ks. Ignacego Skorupki – Kamienna) – Biała Druga – Biała Pierwsza – Kawęczyn – Nowa Osada – Andrzejów.

Trasa rajdu wynosi ok. 46 km.

Wyruszymy o godz. 12.00 a zakończymy koło Szkoły piknikiem. Koszt 10 zł. osoba dorosła, młodzież 5 zł. Zapisy do 11 sierpnia. Wszelkie kamizelki, chorągiewki, koszulki, sprzęt we własnym zakresie. Można z tej racji upiec i przynieść ciasto. Zapraszamy wszystkich na wspólną zabawę !!!

PONIŻEJ MAPKA

REGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO  DO WGLĄDU I POBRANIA :

ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH DO WSPÓLNEJ  RODZINNEJ ZABAWY !!